27 лютого 2024 року у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, яка є основною клінічною базою кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П. Л. Шупика, відбулися урочисті збори, присвячені здобуткам та досягненням лікарні за 2023 рік.

Директор лікарні та голова урочистих зборів Віктор Дорош представив узагальнений звіт, де було відображено зростання дохідної частини бюджету, оптимізацію відділень лікарні, закупівлю нового обладнання, розширення кількості пакетів НСЗУ та участь лікарні у численних наукових та благодійних проєктах.

На урочистому засіданні була присутня директор департаменту охорони здоров'я міста Києва Валентина Гінзбург, яка відмітила успіхи та надбання лікарні та запропонувала колективу нові напрямки розвитку та діяльності лікарні.

Від імені Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика виступив завідувач кафедри медицини невідкладних станів Антон Волосовець, який подякував співробітникам лікарні за їх велику і важливу працю, відмітив високий професіоналізм і людяність медиків і окреслив нові перспективи співпраці лікарні з кафедрою медицини невідкладних станів і університетом в цілому.

Актуальність матеріалу: 54.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів