Google search

 
 

На кафедрі медичної та лабораторної генетики розпочався цикл спеціалізації з генетики медичної, який триватиме 3 місяці (з 04.03 по 03.06.2024р.).

На цикл зараховані 16 слухачів, серед яких лікарі різних спеціальностей: лікар-педіатр, лікар-ендокринолог дитячий, лікар ЗПСМ, лікар-невропатолог, лікар-психіатр, лікарі-патологоанатоми, лікарі-акушери-гінекологи, лікарі УЗД (які проводять ультразвукове дослідження вагітних та інвазивну пренатальну діагностику і, згідно з наказом, повинні мати спеціалізацію з генетики медичної).

Головною метою циклу спеціалізації є підготовка лікарів відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Генетика медична». Саме тому, програма циклу охоплює весь обсяг теоретичних знань, умінь і практичних навичок, необхідних для підготовки лікаря-спеціаліста.

Під час навчання слухачі прослухають лекції з основ медичної та лабораторної генетики, опанують знаннями і навиками, що необхідні для практичної роботи в галузі медичної генетики, візьмуть участь в семінарських та практичних заняттях (підготовка та активне обговорювання доповідей за обраними тематиками, складання родоводів, участь в клінічних прийомах тощо).

Слухачів під час вступної конференції привітала завідувачка кафедри, член – кореспондент НАМН України, професор Н. Горовенко, яка розповіла про історію та традиції кафедри, про сучасні виклики, що стоять перед фахівцями охорони здоров’я та фахівцями з медичної генетики зокрема. Слухачі мали можливість познайомитися зі викладачами кафедри, напрямками наукових досліджень, а також поділитися з присутніми своїм баченням та прагненнями щодо отримання необхідних теоретичних і практичних знань з генетики медичної.

Наприкінці вступної конференції відповідальна за навчально-методичну роботу кафедри, доцент Л. Шейко та куратор циклу, доцент О. Євсеєнкова деталізували організаційні питання проведення занять, правила безпеки роботи під час практичних занять. Окрема увага була приділена правилам поведінки слухачів під час повітряної тривоги, обговорено маршрути переміщення в укриття, дії слухачів по закінченню повітряної тривоги.

Колектив кафедри медичної та лабораторної генетики забезпечує комплексний підхід до організації освітнього процесу на кафедрі, враховує поточну ситуацію та зберігає максимальну якість освіти.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також