На початку третьої декади березня співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяли участь у засіданні відокремленого підрозділу ГО «Асоціація анестезіологів України в Житомирській області», на якому прочитали доповіді та провели заняття, присвячені актуальним проблемам сучасної анестезіології та інтенсивної терапії, як-от кровотечі та їх профілактика, контроль гемостазу, вибрані питання бріджинг-терапії, діагностика смерті мозку, комплексне ведення пацієнта з пораненням серця.

Лікарі-анестезіологи з неабияким інтересом прослухали доповіді професора Олега Лоскутова, доцента Юрія Маркова, асистентів Ігоря Невмержицького та Дмитра Дімури. Присутні лікарі ставили уточнювальні запитання, точилися жваві дискусії з обговоренням клінічних випадків за темою доповідей.

Захід відбувся завдяки чудовій організації, здійсненій «Асоціацією анестезіологів України в Житомирській області» та, зокрема, її керівника − Михайла Гулі за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації.

Колеги-анестезіологи подякували колективу науково-педагогічних працівників кафедри анестезіології та інтенсивної терапії та висловили сподівання, що такі зустрічі у майбутньому стануть традиційними.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів