22 – 23 березня 2024 р. у Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, за технічної підтримки компанії «Крістал Медикал Технолоджис», відбулась ІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія, наркологія, клінічна психологія та загальна медична практика: міждисциплінарні питання сучасності (кафедра загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, завідувач – професор В. Мішиєв).

До складу оргкомітету увійшли: академік НАМН України, професор В. Камінський, ректор; чл.-кор. НАМН України, професор Ю. Вдовиченко, перший проректор; чл.-кор. НАМН України, професор О. Товстанов, проректор з науково-педагогічної роботи; професор Н. Савичук, проректор з наукової роботи; чл.-кор. НАМН України, професор І. Лінський, директор ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та інші.

На конференції з доповідями з питань психіатрії, наркології, клінічної психології, неврології та загальної медичної практики виступили провідні науковці та представники практичної ланки охорони здоров’я з майже всіх обласних центрів України.

З доповідями виступили також колеги-науковці з інших країн: професор психіатрії та психотерапії Гейне Вольфганг Габел, директор кафедри психіатрії та психотерапії Дюссельдорфського університету імені Генріха (Німеччина), Ханс-Юрген Мюллер, професор кафедри психіатрії Мюнхенського університету (Німеччина); Еліот Сорел, клінічний професор глобальної охорони здоров’я, політики та менеджменту охорони здоров’я, а також психіатрії та поведінкових наук в Університеті Джорджа Вашингтона (США) та інші.

Проведення подібних міжнародних конференцій сприяє обміну досвідом між фахівцями, вдосконаленню професійних компетентностей, надихає на пошуки нових рішень з питань лікування, відновлення здоров'я та профілактики ускладнень захворювань населення нашої країни.