29 березня, в місті Львові, відбувся II Всеукраїнський з'їзд роботичних хірургів України, на якому мала честь бути представлена кафедра нашого університету в особі завідувача кафедри ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії, професора Андрія Кебкало та асистента кафедри Володимира Тисельського.

Ця значуща подія зібрала провідних спеціалістів галузі для обговорення останніх досягнень та перспектив розвитку робот-асистованої хірургії в Україні та за її межами.

Усні доповіді про внесок співробітників кафедри у розвиток роботизовоної хірургії були представлені професором А. Кебкало та аспірантом кафедри Ю. Демиденка.

З'їзд став ідеальною платформою для ефективного обміну знаннями, досвідом та найкращими практиками між лікарями та науковцями. В рамках заходу були обговорені ключові теми, серед яких інтеграція робот-асистованих технологій у клінічну практику, використання штучного інтелекту та машинного навчання в хірургії, а також визначення напрямів розвитку спеціалізації на найближчі роки.

Участь у такій події підтверджує вагомий внесок науковців кафедри нашого університету у розвиток медичної науки та освіти та засвідчує наше прагнення бути в авангарді інновацій у медицині. Ми впевнені, що заходи подібного формату сприяють підвищенню якості медичної допомоги, відкривають нові можливості для лікування захворювань, що ще недавно вважалися невиліковними.

Завдяки участі у з'їзді ми отримали неоціненний досвід та знання, які збираємося інтегрувати у нашу навчальну та наукову діяльність. Це дозволить нам підготувати висококваліфікованих спеціалістів, готових застосовувати найсучасніші технології у сфері робот-асистованої хірургії.

Ми висловлюємо глибоку вдячність організаторам за можливість взяти участь у цій важливій події, обмінятися досвідом та знаннями з колегами з різних куточків України. Переконані, що продовження діалогу та співпраці між фахівцями є одним з ключових чинників для подальшого прогресу медичної науки і практики.

Корисність матеріалу: 73.5% - 2 Голосів