17 квітня 2024 року на кафедрі неврології НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбувся фаховий семінар з попередньої експертизи дисертації поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Робота аспіранта  кафедри  неврології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Тетяни Малиш на тему: «Прогностичне значення та особливості когнітивних розладів у хворих з Лайм-бореліозом». Науковий керівник: Марина Тріщинська, професор, в.о. завідувача кафедри неврології.

Відповідно до наказу НУОЗ України імені П.Л. Шупика від 03.04.2024  №1443 головував на фаховому семінарі: Олександр Дуда, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Було заслухано доповідь аспіранта Т. Малиш за результатами проведеного дисертаційного дослідження. Виступили рецензенти: А. Волосовець, доцент, завідувач кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика; О. Дуда, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб НУОЗ України імені П.Л. Шупика; Т. Насонова, професор кафедри неврології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, які позитивно оцінили дисертацію.

Було заслухано відгук наукового керівника, професора, в.о. завідувача кафедри неврології, М. Тріщинської, яка охарактеризувала здобувача як зрілого науково-педагогічного працівника та висококваліфікованого лікаря невролога.

У науковій дискусії взяли участь співробітники кафедри неврології, кафедри інфекційних хвороб, кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

На підставі доповіді здобувача, відповідей на запитання учасників фахового семінару, виступів рецензентів та їх висновків, наукової дискусії та обговорення дисертації, учасниками фахового семінару профільних кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика засідання дійшло висновку, що дисертаційна робота Тетяни Малиш, за актуальністю проблеми, методологією дослідження, обсягом, ґрунтовністю аналізу та інтерпретацією отриманих даних, повнотою викладу принципових наукових положень, науково-теоретичним та практичним значенням отриманих результатів повністю відповідає вимогам п.п. 6, 7, 8 Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження 4 ступеня доктора філософії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 №44, та наказу МОН України від 12.01.2017 №40 «Про затвердження Вимог до оформлення дисертації» і може бути представлена до офіційного захисту, а її автор Тетяна Малиш, заслуговує присвоєння наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 222 Медицина (наукова спеціальність 14.01.15  «Нервові хвороби»).

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів