У квітні 2024 року Ризький медичний коледж Латвійського університету організував у Ризі програму "Інтенсивний курс військової медицини".

Це був короткий цикл навчання за програмою Erasmus BIP, і студенти з Литви, Польщі та Чехії були запрошені відвідати 5-денний курс та взяти участь у практичних заняттях.

Теоретичні матеріали курсу було презентовано під час проведення лекційних сесій в онлайн форматі 26 і 27 березня, а практичні заняття проводили військові інструктори на військовій базі НАТО в Ризі з 8 по 12 квітня.

Завідувач кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика Антон Волосовець,  як запрошений лектор прочитав лекцію на тему "Впровадження протоколів ТССС - український досвід", а доцент кафедри Ольга Крамаревалекцію на тему: "Міжлікарняне транспортування постраждалих - український досвід".