13 квітня 2024 р. вперше у Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика відбувся День відкритих дверей університету, що мав на меті ознайомити майбутніх здобувачів вищої освіти з особливостями навчання та перевагами здобуття освіти у нашому закладі.

На заході панувала атмосфера свята: науково-педагогічні працівники університету презентували цікавинки навчання в рамках ліцензованих освітньо-професійних програм. Медичний факультет (декан професор Ольга Процюк) представляли кафедра офтальмології, кафедра хірургії та судинної хірургії, кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології, кафедра медицини невідкладних станів, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії.

Професор Юлія Панченко та доцент Сергій Косуба (кафедра офтальмології, завідувач кафедри професор Олексій Путієнко) ознайомили потенційних здобувачів освіти з роботою на тренажері з інтравітреальних ін’єкцій, а також фільмами, присвяченими клінічним випадкам застосування вітреоретинальної хірургії та хірургії катаракти. Аспірант Євгеній Кругляк, асистенти Дмитро Завертиленко та Андрій Дембіцький (кафедра хірургії та судинної хірургії, завідувач кафедри професор Сергій Саволюк) допомагали зробити перші кроки з опанування навичок лапароскопічної хірургії – виконати вправи на тренажері з лапароскопічних втручань. Аспірант Богдан Пуховський (кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології, завідувач кафедри професор Галина Пилягіна) здійснював інтерпретацію тесту оцінки тривожності та психологічних особливостей особистості за малюнками. Завідувач кафедри медицини невідкладних станів доцент Антон Волосовець був готовий навчити наданню невідкладної допомоги при гострому стресі. Доцент Юрій Марков (кафедра анестезіології та інтенсивної терапії, завідувач кафедри професор Олег Лоскутов) демонстрував фільм, присвячений роботі кафедри та особливостям цієї складної та відповідальної спеціальності.

Після «виставки професій» на відвідувачів заходу чекала зустріч з адміністрацією навчального закладу – ректором університету, академіком НАМН України професором В’ячеславом Камінським, головою вченої ради університету, членом-кореспондентом НАМН України професором Олександром Толстановим. Від Міністерства охорони здоров’я України майбутніх здобувачів освіти привітав Сергій Убогов, начальник управління медичних кадрів, освіти та науки.

Запрошуємо на навчання до Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика!