У продовж багатьох років кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П. Л. Шупика успішно співпрацює з медичними установами Узбекистану.

26 квітня 2024 року завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії професор Анатолій Косаковський провів вебінар на тему «Діагностика слуху у дітей» для студентів, клінічних ординаторів, резидентів магістратури медичних факультетів Самаркандського державного медичного університету та лікарів Узбекистану.

На вебінарі були висвітлені питання сучасних методів діагностики порушень слуху у немовлят, дітей раннього віку, школярів та дорослих, а також розглянуті питання ранньої реабілітації слуху у дітей. Викладено показання до слухопротезування та кохлеарної імплантації. Професор Анатолій Косаковський надав вичерпні відповіді на питання учасників заходу.

Головою на вебінарі був ректор СамДержМУ професор Ж. Різаєв. Організаторами були співробітники кафедри оториноларингології факультету післядипломної освіти професори Г. Лутфуллаєв, У. Лутфуллаєв, Ш. Кобілова.

По завершенню вебінару були обговорені актуальні питання подальшої співпраці.

Доступність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів