24 травня 2024 р. на кафедрі загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології НУОЗ України імені П.Л. Шупика вперше в історії Університету відбулося вручення сертифікатів спеціалістів з вищою немедичною освітою за спеціальністю «Клінічна психологія».

Цикл спеціалізації «Клінічна психологія» тривав 3 місяці, з 12.02.24 р. по 13.05.24 р. і був призначений для психологів, які вже мали вищу немедичну освіту ступеня «магістр» за спеціальністю «Психологія» та стаж роботи у закладах охорони здоров’я не менш 3 років.

Заняття проводили провідні фахівці в сфері психічного здоров’я – завідувач кафедри, професор В. Мішиєв, професори кафедри: Б. Михайлов, Є. Гриневич, В. Омелянович, а також доценти та асистенти кафедри. Практичні заняття циклу проводились на клінічній базі кафедри – найпотужнішій психіатричній лікарні нашої країни – КНП «Клінічна лікарня «Психіатрія».

Також на кафедрі триває цикл спеціалізації для психологів, які вже мають вищу немедичну освіту ступеня «магістр» за спеціальністю «Психологія», але не мають зазначеного стажу роботи у закладах охорони здоров’я (6 місяців).

У зв’язку з вкрай великим попитом на спеціалізацію «Клінічна психологія», керівництвом Університету до навчального плану введений додатковий 3-місячний цикл, який розпочнеться у вересні 2024 р.

Актуальність матеріалу: 86.25% - 8 Голосів
Корисність матеріалу: 84.33% - 6 Голосів