НУОЗ України імені П.Л. Шупика висловлює щиру подяку Королівському Університету Белфасту (The Oueen`s University of Belfast) за комп’ютерну  техніку, отриману 29 травня як гуманітарну допомогу для подолання освітніх втрат, що пов’язані з війною.

Ця підтримка від партнерів нагадує, що українці не залишаються наодинці із війною та з втратами, яких вона завдає. Попри виклики війни, Університет продовжує активну діяльність із наближення якості освіти до Європейських стандартів.

Це вже другий транш допомоги, який НУОЗ України імені П.Л. Шупика отримав від Королівського Університету Белфасту, який є державним дослідницьким університетом у місті Белфасті, Північна Ірландія. Канцлером цього університету є Гілларі Клінтон.

Меморандум про взаєморозуміння між вищими навчальними закладами був укладений в грудні 2022 року за допомогою Cormack Consultancy Group (британської організації, яка понад 20 років допомагає університетам розвивати їхні стратегії міжнародного партнерства).

Угода пропонує такі форми співпраці, як:

• Розвиток наукових досліджень та підготовка докторів філософії (PhD) на третьому (освітньо-науковому) рівні у сфері посттравматичного стресового розладу (ПТСР);
  • Сприяння збереженню здоров’я населення, моніторинг та вплив системи охорони здоров’я на соціальні фактори ризику, підготовка фахівців за спеціальністю «Громадське здоров’я» (Public Health) на другому та третьому рівнях вищої освіти.

Стратегічним завданням з реалізації домовленостей між двома закладами є підготовка спеціалістів за європейськими стандартами та забезпечення конкурентоздатності випускників на ринку праці Європейського регіону ВООЗ. Планується, що освітній процес буде забезпечуватися одночасно науково-педагогічними працівниками Університету та Королівським університетом Белфаста. Заклади відкривають викладачам доступ до баз наукових праць, навчально-методичних матеріалів з метою забезпечення якості підготовки та інтернаціоналізації освіти.

Актуальність матеріалу: 78.4% - 5 Голосів