29 травня 2024 року відбулось чергове засідання кафедри ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії. Основним питанням засідання було проведення кафедральної атестації аспірантів.

Протягом засідання було заслухано 7 річних звітів аспірантів. Здобувачі освіти демонстрували свої успіхи у навчанні та повноту виконання індивідуальних планів. Особливу увагу було приділено наявності публікацій та апробацій наукових досліджень.

Молоді науковці чітко відповідали на поставлені запитання. Також відмітили на високому рівні практичну діяльність за сприяння завідувача кафедри, професора Андрія Кебкало.

Всі аспіранти позитивно було оцінені та отримали рекомендації для розгляду на вченій раді Інституту післядипломної освіти.