В кінці травня відбулася 36 Зустріч Європейської академії дитячої інвалідності (European Academy of Childhood Disability) у м. Брюгге! Подія, яка об'єднує фахівців різних спеціальностей для допомоги дітям з порушенням нейророзвитку та з інвалідністю, обумовленою ураженням нервової системи.

Наукова програма конгресу акцентувала увагу на важливість інклюзії дітей з інвалідністю у всіх сферах їхнього життя і як фахівці можуть допомогти дітям з інвалідністю реалізувати свої можливості у суспільному житті.

Завідувачка кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації, доцент Оксана Назар прийняла участь у даному конгресі з 2 доповідями на тему «Вплив факторів війни на стан здоров'я дітей та систему реабілітаційних послуг», «Порушення сну у дітей в Україні з початком військових дій», а також як модератор однієї з наукових секцій по оцінці функціональних порушень у дітей з порушенням нейророзвитку.

Оксана Назар є Національним координатором EACD в Україні з 2019 року, активно приймає участь у засіданнях національних координаторів, є членом наукового комітету EACD.