12 червня 2024 року майже сто фармацевтів (провізорів) – інтернів спеціальності «Фармація» складали ліцензійний інтегрований іспит КРОК-3 в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика. Успішне складання даного іспиту є невід’ємною частиною атестації спеціалістів в галузі фармації.

Іспит проводився у формі письмового тестування, під час якого інтерни отримали бланки для відповідей та екзаменаційний буклет. Даний буклет містив 150 тестових запитань, які підготували фахівці Центру тестування при МОЗ України, та які стосувалися управління та економіки у фармації, фармацевтичної технології, фармацевтичної опіки, якості, стандартизації та сертифікації лікарських засобів, а також фармації в умовах надзвичайних станів. Упродовж двох з половиною годин інтерни відповідали на ці тестові запитання результати яких згодом визначать рівень їхньої фахової підготовки і готовність до самостійної професійної діяльності. Слід відзначити, що більшість інтернів впоралися із завданнями швидше відведеного часу.

Перед початком ліцензійного інтегрованого іспиту фармацевтам (провізорам) – інтернам фахівці Центру тестування при МОЗ України провели детальний інструктаж, а співробітники відділу з навчально-методичної роботи та науково-педагогічні працівники фармацевтичного та медико-профілактичного факультету доклали всіх зусиль, щоб іспит відбувся організовано і відповідно до регламенту.

Складанню іспиту передували консультації, які проводили викладачі кафедри фармації та кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика. На етапі підготовки інтернам було забезпечено можливість вправлятися у тестуванні за допомогою створеного навчального контенту в Google Classroom та освітнього модуля для підготовки здобувачів до складання іспитів «КРОК» доступ до якого надали у Центрі тестування при МОЗ України.

Для успішного складання ліцензійного інтегрованого іспиту КРОК-3 фармацевтам (провізорам) – інтернам відповідно до критеріїв успішного складання визначених Наказом МОЗ України №1898 від 02.11.2023 потрібно правильно відповісти на 66% тестових запитань з екзаменаційного буклету.

Зичимо усім нашим інтернам успіху та чекаємо на позитивні результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту КРОК-3.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів