Google search

 
 

На кафедрі ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика завершився плановий цикл спеціалізації з променевої терапії, який тривав з 06.02. по 16.06.2024 р.

На циклі проходили навчання 28 слухачів, серед яких були лікарі з променевої терапії з м. Києва, м. Харкова, м. Одеси, м. Вінниці, м. Дніпра, м. Львова, м. Ужгорода, м. Рівного,  м. Івано-Франківська.

Основною метою даного циклу було підготувати лікарів з променевої терапії, які зможуть самостійно впроваджувати новітні методики сучасної променевої терапії відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря з променевої терапії за спеціальністю «Променева терапія». Для успішного досягнення встановленої мети навчальна програма циклу спеціалізації з променевої терапії охоплює весь обсяг теоретичних знань, умінь і практичних навичок, які є необхідними для підготовки кваліфікованого спеціаліста.

Під час навчання слухачі прослухали лекції з основ променевої терапії, жваво приймали участь в семінарських та практичних заняттях та оволоділи знаннями і навиками, що необхідні для самостійної практичної роботи в галузі променевої терапії. Враховуючи обставини воєнного стану, заняття проходитили у змішаному форматі: лекції та семінарські заняття проходили переважно в аудиторному та, за необхідності, у дистанційному режимі із використанням платформи Zoom. Практичні заняття проводилися оффлайн на клінічних базах кафедри: в Київському обласному онкологічному диспансері, клініці Спіженка, національному науковому центрі хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова тощо.

Для спілкування зі слухачами були залучені електронна пошта, на яку слухачі отримували завдання для семінарських і практичних занять, для самостійної роботи, а також додаток Viber та Telegram, в якому слухачі мали відмічатися щоранку та отримували всю необхідну інформацію щодо навчального процесу та вирішували нагальні питання. Між слухачами та науково-педагогічними працівниками кафедри відбувалася повсякденна продуктивна взаємодія, що мала позитивний вплив на кінцеві результати навчання.

Слід підкреслити, що повномасштабна війна на території України призвела, з однієї сторони, до дефіциту кадрів серед фахівців, які володіють сучасними методиками променевої терапії, а з іншої - поставила нові виклики перед фахівцями, які працюють у  галузі радіаційної онкології.

По закінченню циклу всі слухачі успішно склали комп’ютерний залік,  теоретичний іспит та отримали документи встановленого зразка про завершення навчання і присвоєння звання «лікар - спеціаліст» за спеціальністю «Променева терапія».

Під час заключної конференції слухачі подякували викладачам кафедри за сучасний підхід до подання навчального матеріалу, а саме: цікаві інформативні лекції, практичні заняття, дякували за отримані знання, досвід та надихання власним прикладом до роботи в галузі радіаційної онкології, за постійну підтримку під час проходження циклу спеціалізації в цей нелегкий для всіх час. На завершення, слухачі побажали викладачам кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки і всім присутнім колегам здоров’я, миру та скорішої перемоги.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також