20 червня 2024 року лікарі-інтерни кафедри хірургії та трансплантології Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика успішно пройшли державну атестацію з присвоєнням звання лікар-спеціаліст за спеціальністю «Хірургія».

До атестації були допущені 23 лікарів-інтернів, які повністю виконали навчальну програму (лекції, семінари, практичні заняття по основному фаху та циклам суміжних дисциплін) та надали атестаційній комісії необхідну індивідуальну документацію (залікова книжка, наукові роботи, щоденники обліку роботи інтерна, характеристики з баз стажування).

Підсумкове оцінювання (атестація) інтернів включала в себе:  інтегрований ліцензійний іспит «Крок-3» та структурований клінічний іспит на визначення знань і практичних навиків.
Клінічна робота майбутніх лікарів-хірургів проходила на 14 базах стажування: ДУ «ННЦХТ імені О.О. Шалімова», КЛ «Феофанія», КНП «Васильківська ЦРЛ», КНП «Боярська ЦРЛ», Броварська БКЛ, ОКЛ ім. Гербачевського, КНП «Прилуцька ЦРЛ», КНП «Чернігівська ОКЛ», Житомирська лікарня №1, КНП «Малинська МЛ», Бориспільска БЛІЛ, КНП «Золотоніська ЦРЛ», ТОВ «Гармонія», КНП «Славутицька МЛ».
Атестаційна комісія в складі завідувача кафедри, академіка НАМН України О. Усенка, професора кафедри Я. Войтіва, медичного директора «ННЦХТ імені О.О. Шалімова», д. мед. н. Р. Салютина, професора В. Сморжевського, доцента І. Галочки відмітила високий рівень підготовки лікарів інтернів.

За результатами іспиту, голова атестаційної комісії, академік НАМН України, професор Олександр Усенко привітав лікарів-інтернів з успішним завершенням навчання та побажав успіхів в подальшій хірургічній роботі. За гарною традицією кращі інтерни отримали з рук академіка «Атлас хірургічних операцій» авторства О.О. Шалімова.

Актуальність матеріалу: 73.33% - 3 Голосів