Сьогодні свій день народження відмічає видатний вчений в області фармацевтичної технології Заслужений працівник фармації України, дійсний член Міжнародної академії інформатизації при ООН професор Раїса Коритнюк.

Раїса Сергіївна закінчила Запорізький фармацевтичний інститут (1962). Працювала в аптеках м.Києва (1962-1964) на посадах хіміка-аналітика, заступника завідувача, завідувача аптеки № 36 м. Києва (1962–1965), відповідальним секретарем «Фармацевтичного журналу» (1965–1967). Після закінчення аспірантури (1967) працювала асистентом (1970), доцентом (1975), професором (1993), завідувачем (1994–2009), професором (з 2009) кафедри фармацевтичної технології і біофармації НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Професор Р. Коритнюк працює в галузі створення багатокомпонентних інфузійних розчинів, зокрема розчинів для перитонеального діалізу. Вона є співавтором 2 нормативних документів МОЗ України, автор понад 400 наукових публікаціях зокрема 17 навчальних посібників, 16 методичних рекомендацій, 20 патентів та інформаційних листів.

Під керівництвом професора Р. Коритнюк підготовлені 2 доктори,  10 кандидати фармацевтичних наук, 8 магістри. Для ВУЗів України професор Р. Коритнюк надала допомогу у підготовці 6-х науково-педагогічних кадрів.

Професор Р. Коритнюк  є членом спеціалізованої вченої ради по захисту  докторських і кандидатських дисертацій: вченої ради Д 26.613.04 (спеціалізація 15.00.01 - Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація), а також є членом редакційних колег науково-практичних видань України, зокрема «Фармацевтичний журнал», журналу «Архів офтальмології  України».

Професор Р. Коритнюк має вищу кваліфікаційну категорію з спеціальності «Загальна фармація», відзначена нагородами, зокрема значком «Отличник здравоохранения», «Знаком пошани».

З Днем народження, Раїсо Сергіївно!

Бажаємо миру, щастя, здоров’я та сил. Нехай кожен день буде наповнений цікавими захопленнями та неймовірними успіхами у всіх справах. А ще щоденного натхнення. Многая літа!