Шановні випускники, запрошуємо Вас на навчання в інтернатуру до Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика. Набір на навчання в інтернатуру триває з 1 липня до 31 липня 2024 року.

Тривалість підготовки лікарів в інтернатурі за спеціальністю 221 «Стоматологія» - 1 рік.

Ми пропонуємо та запрошуємо на повний курс підготовки  лікарів в інтернатурі. Пропонуємо освітню та практичну компоненти освіти пройти на базі нашого Університету.

Освітня частина – 3 місяці на кафедрах нашого університету  (вартість – 6100 грн. на місяць);

Практична частина – 8 місяців, на базі стоматологічного практично-навчального медичного центру Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика м. Київ (вартість – 4 тис. грн. на місяць). Більш детально про навчання на базі центру читайте на нашому сайті за посиланням.   Про діяльність центру – за посиланням

Додаткову інформацію про навчання в інтернатурі можна дізнатися за телефоном: (044) 205-49-07, 205-48-03
Наша адреса: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, 04112
Навчально-лабораторний корпус, І поверх, каб. 36 – 38.

Усі охочі мають укладати договір з клінічною базою стажування та університетом на навчання. Чекаємо саме на вас.

3 липня 2024 року запрошуємо на зустріч з випускниками - майбутніми інтернами. Початок о 10.00.

Ви дізнаєтеся про умови навчання безпосередньо від викладачів стоматологічного факультету нашого університету.

Чекаємо на Вас за адресою: вул. Дорогожицька, 9, аудиторія 401, м. Київ, Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика.

Додаткова інформація: