В червні поточного року в місті Яремче, Івано-Франківська область, відбулась конференція «Сучасні підходи до лікування гриж передньої черевної стінки» пам’яті Михайла Лерчука. В роботі конференції брали участь науковці та хірурги України та Польщі.

Завідувач кафедри хірургії і проктології, професор Я. Фелештинський представляв на конференції наш університет та зробив доповідь на тему “Сучасні способи лапароскопічної та відкритої алогерніопластики при післяопераційних вентральних грижах”.

В рамках конференції, завідувач кафедри Я. Фелештинський провів майстер-клас з виконанням відкритої та лапароскопічної алопластики при вентральних грижах, що транслювалась в актову залу. Після операції відбулись обговорення та дискусія.

На конференції було представлено три постерні доповіді, які підготували співробітники кафедри. Доповідь “Ефективність операції EMILOS у пацієнтів з діастазом прямих м’язів поєднаного з пупковою грижею” увійшла в десятку кращих.

Визнання вагомості наукових досягнень співробітників кафедри, обмін професійними поглядами з колегами під час подібних заходів надихають та стимулюють викладачів кафедри ділитися новітніми розробками з лікарями під час проведення занять тематичного удосконалення.

Запрошуємо на цикл ТУ з лапароскопічної та відкритої алопластики 15.10.24-29.10.24. З питань навчань по циклах ТУ звертайтеся до завідувача кафедри професора Ярослава Фелештинського (0674434090) або доцента кафедри Михайла Йосипенка (0503518188).