28 червня 2024 року в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика успішно проведено державну атестацію фармацевтів-інтернів зі спеціальності «Фармація», які навчалися на кафедрі фармації та кафедрі фармацевтичної технології і біофармації.

Атестаційна комісія під головуванням професора Віктора Трохимчука відзначила високий рівень підготовки фармацевтичними кафедрами фармацевтів-інтернів до складання  ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3. Фармація». Комісією проведено підсумкове оцінювання фармацевтів-інтернів щодо визначення знань та практичних навичок в онлайн-форматі в платформі ZOOM у письмовій формі за білетною системою. Складання іспиту з оволодіння практичними навиками відбувалось шляхом виконання фармацевтом-інтерном трьох практичних завдань (ситуаційних задач) відповідно до програми навчання в інтернатурі з урахуванням особливостей спеціальності «Фармація». По закінченню  іспиту проводилась співбесіда зі спеціальності за трьома теоретичними питаннями. За результатами державної атестації фармацевти-інтерни продемонстрували високий рівень опанування матеріалів лекцій, семінарів та практичних занять за всіма розділами програми інтернатури та продемонстрували абсолютну успішність – 100% з якісним показником («добре» та «відмінно») – 80%.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням інтернатури, бажаємо їм подальших успіхів у професійній діяльності та чекаємо знову в стінах нашого університету для подальшого професійного розвитку!