Триває вступна кампанія на навчання в закладах вищої освіти. 3 липня 2024 року обговорювали умови навчання в інтернатурі на стоматологічному факультеті НУОЗ України імені П. Л. Шупика на зустрічі з випускниками – магістрами стоматології.

Захід організовано за ініціативи декана стоматологічного факультету професора Ірини Трубки, та було запрошено завідувача кафедри терапевтичної стоматології професора Ірину Мазур, завідувача відділом інтернатури Олександру Кирпач та директора стоматологічного практично-навчального медичного центру НУОЗ України імені П. Л. Шупика д.мед.н. Анатолія Крутя.

На зустрічі обговорили питання навчання на освітній та практичній компонентах інтернатури, умови здобуття практичних навичок. Майбутніх інтернів також цікавили питання щодо можливості проживання у гуртожитках під час проходження інтернатури. Декан стоматологічного факультету професор Ірина Трубка наголосила про 100% можливість поселення в гуртожитках університету з правом обрати район міста Києва.

НУОЗ України імені П. Л. Шупика пропонує лікарям-інтернам повний курс навчання в інтернатурі. Освітню та практичну компоненти професійної підготовки лікарі-інтерни можуть пройти саме в нашому університеті. Освітня компонента триває 3 місяці, її лікарі-інтерни опановують на кафедрах нашого закладу.

Практична частина триває 8 місяців та відбувається на базі стоматологічного практично-навчального медичного центру НУОЗ України імені П.Л. Шупика м. Київ. Навчання лікарів – інтернів проходять в навчальних приміщеннях обладнаних спеціальними стоматологічними фантомами. Але відомо, що жоден фантомний курс не зможе повною мірою відтворити перебіг процесів в ротовій порожнині людини в реальних клінічних умовах, тому весь навчальний процес в стоматологічному центрі відбувається тільки з участю пацієнтів відповідно до вимог навчальних планів та програм підготовки в інтернатурі.

Більш детально про навчання на базі центру читайте на сайті університету за посиланням.

Про діяльність центру – за посиланням.

Як повідомлялося раніше; набір на навчання в інтернатуру триває з 1 липня до 31 липня 2024 року. Тривалість підготовки лікарів в інтернатурі за спеціальністю 221 «Стоматологія» - 1 рік. Вартість – освітньої компоненти становить 6100 грн. на місяць та практичної – 4 тис.грн. на місяць.

Додаткову інформацію про навчання в інтернатурі можна дізнатися за телефоном:

(044) 205-49-07, 205-48-03

Наша адреса: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, 04112

Навчально-лабораторний корпус, І поверх, каб. 36 – 38.

Чекаємо саме на вас!