Фундаментальні та прикладні наукові дослідження, що проводять науково-педагогічні працівники стоматологічного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика, впроваджуються через навчально-педагогічний процес в практичну діяльність лікарів – стоматологів. Важливим етапом наукової роботи є висвітлення науково-практичних розробок, результатів аналітичних оглядів у фахових професійних виданнях, навчальних посібниках, довідковій літературі, науково-історичних виданнях.

НУОЗ України імені П. Л. Шупика є засновником фахового стоматологічного видання «Oral and General Health». Журнал щорічно набуває популярності серед наукової спільноти України і світу. Шпальти журналу є не лише майданчиком для публікацій співробітниками університету результатів своїх наукових досліджень, але і платформою для обговорення новітніх тенденцій, технологій та методик у галузі стоматології.

13 червня 2024 року співробітники кафедри терапевтичної стоматології стоматологічного факультету передали до фонду наукової бібліотеки НУОЗ України імені П. Л. Шупика свою наукову продукцію, саме науково-історичні видання, навчальні посібники, довідники, журнал «Oral and General Health». Передача наукової продукції кафедри до фонду бібліотеки забезпечить доступ до неї всім зацікавленим особам, збереже її для майбутніх поколінь та сприятиме зміцненню наукового потенціалу університету. У майбутньому це може стати стимулом для подальшої наукової активності та розвитку колекцій бібліотеки, що сприятиме просуванню стоматологічної науки в Україні та за її межами.

Видання кафедри терапевтичної стоматології можуть стати корисним ресурсом для студентів, молодих дослідників і викладачів. Адже, з 1 вересня 2024 року, Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика відкриє свої двері для першокурсників – магістрів зі стоматології, і навчально-наукове забезпечення буде вкрай важливим для їх подальшого навчання в університеті.

Тож сьогодні наукова бібліотека НУОЗ України імені П. Л. Шупика поповнила свою скарбницю науковими, педагогічними та практичними досягненнями науково-педагогічних працівників стоматологічного факультету.

Актуальність матеріалу: 90.72% - 7 Голосів
Корисність матеріалу: 90.72% - 7 Голосів