У червні 2024 року на кафедрі ортодонтії стоматологічного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика відбулись урочистості присвячені випуску лікарів-стоматологів циклу спеціалізація за фахом «Ортодонтія».

За традицією, перед врученням сертифікатів завідувачка кафедри ортодонтії, професор Мирослава Дрогомирецька прочитала останню лекцію, присвячену питанням етичного кодексу лікаря, і зокрема, лікаря-ортодонта. З напутніми словами та щирими побажаннями випускникам виступили декан стоматологічного факультету професор Ірина Трубка, доцент кафедри Наталія Поляник, куратор циклу доцент Володимир Острянко.

9 місяців наполегливого навчання, наукових пошуків, консультацій пацієнтів, клінічних дискусій, іспитів та довгоочікувані Сертифікати. Впевнені, що кожен з вас досягне професійного визнання, підкорюватиме нові вершини. Успіхів вам, шановні випускники, щасливої життєвої дороги і наснаги у праці на благо України та охорони ортодонтичного здоров’я!

Знання які ви отримали допоможуть вам стати справжніми майстрами своєї справи. Проте, це лише початок, адже освіта - це можливості. Можливості для саморозвитку, самореалізації, для здобуття нових знань і практичного досвіду, для пошуку мотивації та натхнення. І ці можливості завжди потрібно реалізовувати. Вчіться кожного дня. Нехай кожен клінічний випадок буде для вас школою осмислення пошуку правильного рішення та глибокого почуття відповідальності.

Вітаємо наших випусників циклу спеціалізація за фахом «Ортодонтія» 2023-2024 рр.