Публікація результатів наукових досліджень у провідних європейських часописах має кілька важливих положень. Насамперед, вона сприяє зростанню наукового авторитету, оскільки публікація у високорейтингових часописах свідчить про якість та значимість роботи а це, в свою чергу, сприяє підвищенню репутації дослідника та організації, яку він представляє.

Також важливе значення має доступ до широкого кола користувачів. Провідні європейські видання мають більшу читацьку аудиторію, що охоплює як вчених, так і практиків й здійснює на них різноплановий вплив. Додають актуальності обов’язкові процедурні етапи до публікації, такі як рецензування й валідація. Процес рецензування в престижних часописах дозволяє гарантувати, що опубліковані результати дослідження проходять сувору перевірку а це є запорукою їх достовірності та надійності.

Важливими є встановлення контактів з колегами з усього світу, що може призвести до нових міжнародних сумісних досліджень (міжнародне співробітництво). Важливим є те, що дослідники, які публікують свої роботи у високорейтингових часописах, мають більше шансів отримати фінансування і гранти, оскільки це є показником високого рівня їхньої наукової діяльності. Результати досліджень, які опубліковані в авторитетних виданнях, можуть бути використані при формуванні наукової та суспільної політики, оскільки здійснюють вплив на рішення і стратегічне планування. Публікація у провідних європейських виданнях відіграє важливу роль у кар’єрі дослідника, оскільки сприяє поширенню знань, встановленню контактів та підвищує вплив своєї роботи на розвиток науки та суспільства.

В контексті вищезазначеного важливою є публікація абстрактів здійснених доповідей співробітниками кафедри анестезіології та ІТ НУОЗ України імені П.Л. Шупика на престижному конгресі Євроанестезія 2024, що відбувся наприкінці травня у м. Мюнхен (Німеччина). Серед опублікованих 23 абстрактів від України 8 (34,8%) становили тези співробітників кафедри анестезіології та ІТ. На особливу увагу заслуговує широке охоплення різноманітних напрямків досліджень, висвітлених у представлених абстрактах, що є свідченням не тільки наукової глибини здійснених досліджень а й широкого розмаїття охоплених тем, що відкриває перед колективом кафедри нові горизонти наукової та практичної діяльності.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів