Професор Ольга Коваленко, завідувач кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗ України імені П. Л. Шупика на тренінгу навчання сімейних лікарів наголосила про важливість лікарям постійно вдосконалювати професійні компетентності, зокрема мати навички збирати анамнез та спілкуватися з ветеранами та учасниками бойових дій.

Ольга Коваленко розповідає про Українську Асоціацію Сімейної Медицини, а також зробила анонс навчальної роботи кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги нашого університету.

Кафедра пропонує цикл спеціалізації для лікарів сімейної медицини та ряд циклів тематичного удосконалення, зокрема з питань лікування больового синдрому, застосування неінвазивних методів лікування, рефлексотерапії тощо.

Кафедра швидко реагує на запити лікарів та розробляє, пропонує для навчання нові актуальні цикли навчання.

«НУОЗ України імені П. Л. Шупика, який має історію понад 100 років та потужний потенціал науково-педагогічних працівників цього року відкриває набір студентів на навчання до магістратури», - зазначила професор О. Коваленко.