28 червня відбулося чергове засідання кафедри хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, яке було присвячене підведенню підсумків роботи кафедри впродовж першого півріччя навчального року.

Під головуванням завідувача кафедри, професора Сергія Саволюка науково-педагогічні працівники кафедри розглянули питання, що торкаються всіх напрямків діяльності колективу в 2024 році.

Обговорили план підвищення кваліфікації НПП (формування освітніх портфоліо за спеціальностями, проходження циклів з педагогіки та інформатики).

Особливу увагу було приділено питанням виконання навчально-виробничого плану (бюджет та спецфонд) в поточному році та шляхи подолання можливих ризиків.

Обговорено результати профорієнтаційної роботи в інтернатурі, плани та графіки роботи НПП кафедри в міських та обласних осередках Асоціації хірургів України для наповнення циклів тематичного удосконалення та спеціалізації та активного та широкого висвітлення всіх напрямків діяльності на медійних ресурсах університету та кафедри хірургії та судинної хірургії.

Торкнулися питання розширення клінічних баз кафедри та поточних питань навчання лікарів-інтернів за результатами проміжної та підсумкової атестацій.

Здійснили контроль за плануванням та виконанням індивідуальних планів аспірантів та докторантів кафедри, з обговоренням можливостей міждисциплінарної та міжкафедральної взаємодії для розширення освітнього кафедрального портфоліо в наступному півріччі 2024 року з врахуванням навчально-виробничого плану та джерел фінансування ставок НПП кафедри.