На кафедрі оториноларингології відбулася заключна конференція з нагоди закінчення проходження інтернатури за фахом «Оториноларингологія».

Незважаючи на жахливі реалії сьогодення, що створила для кожного з нас війна, учбовий процес для майбутніх лікарів не припинявся ані на хвилину і план навчання був виконаний у повному обсязі. Заняття на кафедрі проходило у змішаному форматі: очне на базі кафедри та заочне з використанням сучасних технологій. Лікарі-інтерни приймали активну участь у клінічних розборах та обходах разом зі співробітниками кафедри. Під час атестації вони продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, достатній рівень оволодіння практичними навичками огляду та хірургічними маніпуляціями на лор-органах.

Перед випускниками інтернами-отоларингологами з напутнім словом виступив завідувач кафедри оториноларингології НУОЗ імені П. Л. Шупика професор Володимир Шкорботун. Він вказав на професійні труднощі, які очікують на молодих лікарів на початку їхньої кар’єри та побажав випускникам удачі в роботі на тернистому шляху лікаря.

Куратор циклу інтернатури доцент Віталій Кривша також привітав присутніх із успішним завершенням інтернатури і подякував за взаєморозуміння, організованість та дисциплінованість. Колектив кафедри щиро бажає кожному з випускників  професійного визнання та щасливої життєвої дороги.