Ми раді повідомити, що кафедра ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика придбала лапароскопічний медичний симулятор.

Цей сучасний пристрій надає студентам, інтернам та слухачам, які навчаються на кафедрі унікальну можливість тренувати та вдосконалювати свої професійни компетентності, зокрема використання лапароскопічного обладнання. Симулятор записує та аналізує всі дії лікаря під час виконання тренувального завдання,  дозволяє  оцінити прогрес і ефективність навчання, забезпечує індивідуалізований підхід та більш продуктивну взаємодію викладача зі кожним.
Ми впевнені, що нове обладнання сприятиме підвищенню рівня підготовки наших майбутніх фахівців.
Кафедра ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика вже чекає слухачів на цикл спеціалізації «Хірургія», який почнеться 2 вересня 2024 року.

Дивиться відеосюжет від завідувача кафедри, професора Андрія КЕБКАЛО

Контакти кафедри: тел.: (097) 724-70-26

e-mail:  [email protected]

Отримати путівку на навчання можна в особистому електронному кабінеті