Google search

 
 

Наприкінці літа освітяни зі свіжими силами повертаються до улюбленої роботи. Відбуваються зустрічі, засідання, тренінги та вебінари, мета яких – підготуватися до нового навчального року та зробити все, щоб навчання було максимально ефективним.

Так, початок співпраці між Міністерством освіти і науки України та всесвітньо відомою українською компанією Grammarly ознаменувався запуском пілотного проекту, зареєстровані в якому українські заклади вищої освіти можуть долучитися до програми та отримати безплатний доступ до продукту Grammarly for Education вже з вересня 2024 р.

22 серпня співробітники НУОЗ України імені П.Л. Шупика – викладачі кафедри мовної підготовки та гуманітарних дисциплін з великим зацікавленням послухали ознайомчий вебінар у форматі Zoom-зустрічі, на якому представники компанії поділилися інформацією про основні функції розробленого ними продукту та подальші кроки імплементації Grammarly for Education у закладах вищої освіти. Ініціатива спрямована на підвищення рівня передусім англійської мови у студентів і викладачів, однак на вебінарі наголошувалося, що комунікаційний асистент Grammarly може з однаковим успіхом застосовуватися і для роботи з текстами українською мовою.

Зрозуміло, такий навчальний інструмент не міг не зацікавити присутніх на вебінарі викладачів англійської та української мов. Наступним кроком стане реєстрація в проекті. Долучені до проєкту працівники університету, здобувачі освіти нашого закладу зможуть опанувати новітні технології, корисні в навчанні, отримують доступ до передових інструментів для вдосконалення мовних навичок.

Для довідки: Grammarly – заснована в Україні компанія, яка розробляє програмні продукти на основі штучного інтелекту. Grammarly щодня використовує понад 30 млн людей у всьому світі та більш ніж три тис. освітніх установ, зокрема провідні університети США. Компанія дотримується принципів безпечного та відповідального використання штучного інтелекту, а також розробила курс «A.I. for Students», який надає студентам рекомендації щодо відповідального застосування технологій генеративного штучного інтелекту.

Впровадження сервісу Grammarly for Education у нашому університеті безперечно сприятиме підвищенню рівня володіння англійською мовою та її популяризації як мови міжнародного спілкування, а також удосконаленню мовної компетенції загалом серед учасників освітнього процесу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також