5 вересня 2024 року на базі тренінгово-ресурсного центру, що розміщується в лабораторному корпусі НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбулася перша інформаційна сесія для викладачів кафедр педіатричного факультету з питань впровадження у викладання нової універсально-прогресивної моделі домашніх візитів та догляду за дітьми від 0 до 3-х років. Це перша подія на виконання умов меморандуму між Університетом та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

У рамках проєкту планується реалізація двох напрямів. По-перше, це залучення лікарів та медичних сестер первинної ланки до інформаційних сесій з можливістю отримати подальшу підтримку та навчання від представників ЮНІСЕФ.

По-друге, це навчання батьків у «Школі відповідального батьківства». До цього блоку навчання у Центрі планується залучити родини, в яких є діти від 0 до 3-х років або найближчим часом очікується народження малюка, або навіть тих, хто тільки мріє про щасливе батьківство. Стать та вік не мають значення.

Тренінгово-ресурсний центр має унікальне розташування - у приміщенні для укриття, тож організатори та виконавці проєкту зможуть навчати молодих батьків та/або родичів дитини (бабусь, дідусів тощо) у безпечних умовах навіть під час повітряних тривог. Приміщення центру відремонтовані цього літа та мають відповідне обладнання для теоретичного навчання та проведення практичних занять.

Першу інформаційну сесію провели адміністратори тренінгово-ресурсного центру доцент кафедри неонатології Юлія Краснова та асистент цієї ж кафедри к.мед.н. Олена Бєлова.

Сьогодні за участі декана педіатричного факультету, професора Марини Маменко також відбулася нарада викладачів кафедр педіатричного факультету щодо вирішення низки організаційних питань задля  успішної реалізації завдань проєкту.

Університет пишається можливістю долучитися до впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів в нашій країні. Ми не тільки створили оптимальні умови для навчання, але й обрали адміністраторів із найкращих науково-педагогічних працівників кафедр педіатричного факультету. Заклад сприяє поширенню сучасних поглядів на виховання дитини та залучає до цього найкращих працівників кафедр. Діти – справжній скарб нашої країни, тож працюємо задля їх щасливого та здорового майбутнього.