У вересні до навчання в інтернатурі НУОЗ України імені П.Л. Шупика приступили близько 700 лікарів та фармацевтів-інтернів.

Університет пропонував бюджетну та контрактну форму навчання та цьогоріч відкрив можливості вступу за 23 спеціальностями галузі охорони здоров’я. Традиційно попитом у випускників ЗВО користуються спеціальності 222 «Медицина», зокрема  «Хірургія» та 226 «Фармація, промислова фармація», за якими до НУОЗ України імені П.Л. Шупика вступила найбільша кількість лікарів та фармацевтів-інтернів.

Тривалість навчання в інтернатурі коливається від одного до трьох років та проходить у вигляді теоретичної частини, яка відбувається на кафедрах нашого університету та практичної частини, яка проходить на клінічних базах. Цьогоріч лікарі-інтерни стоматологи мали можливість пройти повний цикл навчання саме в нашому університеті: теоретична підготовка на кафедрах стоматологічного факультету та практична частина на базі Стоматологічного практично-навчального медичного центру, який має необхідне обладнання та стоматологічні навчальні манекени.

За навчальним планом теоретична частина навчання інтернів розпочалася на 22 кафедрах університету. Науково-педагогічні працівники традиційно докладають усі зусилля для забезпечення якісної підготовки лікарів-інтернів, залучають до всіх видів лікарської діяльності, щиро діляться багатим професійним досвідом.