Напочатку вересня кафедра ортопедичної стоматології, цифрових технологій та імплантології НУОЗ України імені П. Л. Шупика гостинно відкрила свої двері для 30 лікарів-інтернів.

Завідувач кафедри, професор Віталій Біда та відповідальний за навчально-методичну роботу кафедри, професор Павло Леоненко тепло привітали молодих колег від імені ректора та декана стоматологічного факультету, висловили щирі слова вдячності за їхній вибір на користь нашого університету.

Під час першої зустрічі обговорили важливі організаційні питання, зокрема:

• освітню програму;
  • графік та формати занять;
  • правила внутрішнього розпорядку;
  • концепцію навчання з урахуванням можливих відключень світла та повітряних тривог;
  • заходи безпеки та порядок дій під час повітряної тривоги.

Лікарі-інтерни відверто поділилися своїми побажаннями та очікуваннями від навчання, додаткових тематичних занять, що свідчить про їхню високу мотивацію та прагнення до професійного розвитку.

Ентузіазм молоді надихає викладачів кафедри розширювати навчальну програму та надавати ще більше знань. Особливістю нашого Університету є персоналізований підхід до навчання, що дозволяє кожному фахівцю по максимуму реалізувати свій потенціал.

В перерві молодь дуже зраділа ідеї зробити на пам’ять кафедрі та університету спільні фото. Невимушена та дружня атмосфера, що панувала під час першої зустрічі, сприяла встановленню довірливих стосунків між викладачами кафедри та лікарями-інтернами стоматологами.

Бажаємо нашим молодим колегам натхненного навчання, плідних досягнень та мирного неба над головою.

Доступність матеріалу: 74.67% - 3 Голосів