З початком нового навчального року кафедра фармації вперше урочисто відкрила свої двері для студентів першого курсу: майбутніх стоматологів, лікарів-клініцистів, медичних психологів, педіатрів та фармацевтів. Це знакова подія для кафедри фармації, яка покликана започаткувати високоякісну підготовку фахівців з вищою медичною та фармацевтичною освітою.

На кафедрі студенти першого курсу будуть опановувати такі дисципліни, як медична біологія, медична хімія, загальна та неорганічна хімія. Викладання хімії та біології спрямоване на формування у студентів системного розуміння фундаментальних процесів, які відбуваються в організмі людини. Ці предмети є невід’ємною частиною освітньо-професійних програм та міцною основою для подальшого поглибленого вивчення інших спеціальних дисциплін.

На першій лекції з медичної біології доцент кафедри фармації кандидат біологічних наук Олена Трохименко ознайомила студентів з характерними ознаками різних форм життя, їх фундаментальними властивостями та атрибутами. Студенти разом із викладачем розібрали рівні організації життя; основні біологічні явища, з якими вони співвідносяться. На першому занятті з медичної хімії студенти із захопленням прослухали лекцію асистента кафедри фармації кандидата фармацевтичних наук Максима Римара про роль біогенних елементів в організмі людини, їх роль та значення в медицині. На практичному занятті студенти змогли відновити свої знання  про типові хімічні властивості s– та p– елементів та їх сполук, зв’язок між місцезнаходженням s– та p– елементів в періодичній системі та їх вмістом в організмі.

Вивчення фундаментальних біологічних та медичних дисциплін студентами-першокурсниками — це лише початок їхнього великого шляху в медицині. Попереду багато викликів та досягнень, але саме зараз починають зароджуватися необхідні знання та навички для того, щоб стати справжніми професіоналами своєї почесної справи. Вітаємо всіх студентів з початком навчального року та бажаємо успіхів у навчанні.