Google search

 
 

З 9 по 15 вересня 2024 року за організації Всесвітньої федерації стоматологів (FDI) проведено Світовий стоматологічний конгрес. Представники стоматологічної галузі світу зібралися в місті Стамбул (Туреччина) на узбережжі Босфору. Всесвітній стоматологічний конгрес є провідною подією безперервної професійної освіти для стоматологів та проходив під девізом «Поєднання інновацій та досконалості».

 

Різноманітна і насичена наукова програма охоплювала усі стоматологічні спеціальності та поєднувала сучасні результати доказової медицини з досягненнями найкращих клінічних практик та досвіду, що спирається на наукові дослідження. Під час роботи конгресу стоматологи мали можливість ознайомитися з науковою програмою, взяти участь в інтерактивних форумах та дискусіях, виставці інноваційної стоматологічної продукції.

Науково-педагогічні працівники стоматологічного факультету Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика представили свої результати клінічних досліджень світовій спільноті. До уваги учасників конгресу було представлено три доповіді від науковців університету: дві усні доповіді про ризики прогресування хвороб пародонта у пацієнтів з цукровим діабетом (професор Ірина Мазур, професор Наталія Савичук, аспірант Петро Мазур), по довготривалі результати орто-періо-лікування пародонтиту (асистент Мар’яна Слободяник-Коломоєць) та одна постерна доповідь з питань діагностики та лікування хейлітів (доцент Елла Павленко, доцент Ольга Ашаренкова).

В рамках Конгресу проходив Світовий стоматологічний парламент за участі делегацій національних асоціацій, професійних об’єднань. В роботі Світового стоматологічного парламенту взяла участь українська делегація у складі Президента ГО «Асоціації стоматологів України», завідувача кафедри терапевтичної стоматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професора Ірини Мазур. На генеральній асамблеї Світового стоматологічного парламенту було обговорено Глобальний план розвитку стоматології до 2030 року, стратегічно-політичні декларації (запровадження універсального охоплення стоматологічною допомогою, особливості надання стоматологічної допомоги літнім людям, роль стоматологічної команди в попередженні розвитку основних неінфекційних хвороб та антибіотикорезистентності, питання обмеження вживання цукру, тощо), ряд документів для впровадження в практичну діяльність лікарів. У фокусі уваги стоматологічної спільноти були питання якості післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку  стоматологів.

Всесвітній стоматологічний конгрес об’єднав на одному майданчику як стоматологів, так і виробників стоматологічної продукції задля впровадження інноваційних технологій в забезпеченні оптимального здоров’я ротової порожнини для населення світі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 90% - 5 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також