На запрошення Департаменту Головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України у приміщенні зазначеного підрозділу центрального органу управління були проведені заняття по невідкладним станам та наданню домедичної допомоги.

Доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика Юрій Марков у своїй презентації висвітлив особливості надання домедичної та невідкладної допомоги при утопленні, повішенні та електротравмі, а також зазначив про необхідність взаємодії між правоохороннними органами та медичними працівниками в екстремальних ситуаціях, особливо в громадських місцях.

Лікарі відділення набутих вад серця ДУ «Інститут серця» − серцево-судинний хірург Юрій Харенко та кардіолог Наталія Малова у виступах розповіли про свою фахову і громадську діяльність та необхідність профілактики тих поширених захворювань, з якими вони повсякденно зустрічаються у практичній діяльності.

Наприкінці занять доцент Ю. Марков провів майстер-клас «Серцево-легенева реанімація для немедичних працівників». Присутні поліцейські змогли власноруч провести закритий масаж серця, відпрацювати навички забезпечення прохідності дихальних шляхів на манекені тощо. Під час та після занять присутні порушили питання дотримання прав громадян у подібних складних ситуаціях, ставили запитання та отримали вичерпні відповіді на них.

Насамкінець начальник Головної інспекції та дотримання прав людини Руслан Горяченко подякував за змістовні та актуальні для поліцейських заняття та розповів про очолюваний ним підрозділ центрального органу управління й про діяльність Департаменту, яка зосереджена, насамперед, на сприянні вдосконаленню службової діяльності працівників органів поліції та зміцненню їх службової дисципліни, а також здійснення реалізації державної політики у сфері дотримання прав людини під час надання поліцейських послуг та є уповноваженим підрозділом з питань дотримання гендерної рівності.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів