Google search

 
 

На початку вересня кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика організувала новий Консиліум для лікарів усієї країни. Теми доповідей, як завжди, актуальні та допомагають лікарям розв'язувати найпоширеніші проблеми кардіологічної допомоги.

 

Захід розпочався цікавим діалогом між нефрологом, професором, завідувачем кафедри нефрології та нирковозамісної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика Стеллою Кушніренко та клінічним фармацевтом, професором, завідувачем кафедри фармакології НМУ імені О.О. Богомольця Ганною Зайченко. Їх наукове спілкування стосувалося теми захисту нирок у пацієнтів з цукровим діабетом. Спеціалісти звернули увагу аудиторії, що для оптимального терапевтичного ефекту у хворих з ХХН необхідно застосовувати одночасно всі класи препаратів, що призначаються при таких захворюваннях.


Наступним доповідав провідний науковий співробітник ДУ «Національний інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф. Г. Яновського НАМН України» д.мед.н. Ярослав Дзюблик з лекцією: «Хронічне обструктивне захворювання легень – чекати чи діяти?» Розглянули ризики, що пов’язані з пацієнтом з ХОЗЛ та лікуванням; основні методи діагностики та більш детально обговорили медикаментозну терапію, що прописана в останніх рекомендаціях.


Ірина Бринер к.м.н., лікар ревматолог вищої категорії, медичний директор «Клініка ревматології професора Рекалова» присвятила свою доповідь лікуванню подагри у коморбідних пацієнтів, разом з присутніми учасниками заходу обговорювали сучасні підходи до лікування подагри, враховуючи безпеку та ефективність лікарських засобів для пацієнтів із коморбідністю відповідно до міжнародних рекомендацій.

Чому у молодого чоловіка може виникнути гострий інфаркт міокарда? Як правильно діагностувати та лікувати? Чи всьому винен COVID-19? Відповіді на ці питання шукали завідувач кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор Марина Долженко та к.мед.н., асистент кафедри Тетяна Сімагіна.

Консиліум був насичений інформацією та отримав багато позитивних відгуків від учасників.

Про всі заплановані події можна попередньо дізнатися на сайті Webcardio.org та в освітньому застосунку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також