Протягом вересня 2024 року проходило навчання лікарів – інтернів 1 потоку на кафедрі терапевтичної стоматології. Навчальний процес включав як теоретичну підготовку – лекції провідних спеціалістів, так і оволодіння практичними навичками на майстер-класах згідно з програмою підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю "Стоматологія".

По завершенню навчання на кафедрі, 25 вересня 2024 року, завідувач кафедри професор Ірина Мазур прочитала лікарям-інтернам заключну лекцію з основ володіння сучасними класифікаціями хвороб ротової порожнини, що затверджені законодавчо-нормативними та медико-технологічними документами України.

Після лекції викладачами кафедри було проведено залік з питань терапевтичної стоматології. Комісія у складі професора Ірини Мазур, професора Костянтина Лихоти, доцента Елли Павленко, асистента Світлани Хлєбас, асистента Оксани Фелештинської та викладача Маріни Безносюк заслухали презентації клінічних випадків пацієнтів, яким надавали медичну стоматологічну допомогу лікарі-інтерни на етапі практичної складової навчання. Це дало змогу оцінити рівень оволодіння професійними компетентностями лікаря стоматолога, зокрема з вміння оформлювати історії хвороби.

Підсумковий контроль, у вигляді заліку, включав визначення рівня засвоєння лікарем-інтерном теоретичної частини навчальної дисципліни. Кожен лікар-інтерн відповів на три питання білету та демонстрував клінічне мислення зі ведення пацієнтів стоматологічного профілю, щодо найпоширеніших захворювань зубів, пародонту та слизової оболонки.

Слід зауважити, що лікарі-інтерни сумлінно та з великим професійним інтересом відвідували лекції, семінарські та практичні заняття, а також майстер-класи, які проводилися протягом освітньої частини на кафедрі. Найкращих лікарів-інтернів було відзначено символічним подарунками, значками з Всесвітнього стоматологічного конгресу (FDI) "Young dentists forum". Адже попереду буде тривати навчально-наукова складова підготовки лікарів-інтернів, за результатами якої в червні 2025 року заплановано науково-практичну конференцію лікарів–інтернів.