Google search

 
 

На кафедрі терапії, сімейної медицини, гематології і трансфузіології продовжується навчання лікарів-інтернів першого року навчання за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». Враховуючи реалії військового стану викладачі кафедри використовують всі можливості для проведення занять із лікарями-інтернами офлайн, що є абсолютно необхідним для відпрацювання основних практичних навичок, що лежать в основі компетенцій сімейного лікаря.

 

27.09.2024 року на основній клінічній базі кафедри – КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» доцентом Олександром Кононовим, який є сімейним лікарем і отларингологом,  проведено практичне заняття – майстер-клас (перше із розділу «Оториноларингологія») – з поглиблення практичних навичок обстеження ЛОР-органів.

Протягом заняття кожному лікарю-інтерну було надано можливість відпрацьовувати практичні навички з огляду ЛОР-органів, вдосконалити навички володіння спеціальним інструментарієм, одержати відповіді на запитання від досвідченого спеціаліста і викладача.

Доцент О. Кононов ознайомив інтернів із клінічними випадками, дав наукове обґрунтування необхіднім діям сімейного лікаря в кожному з них, продемонстрував сучасне обладнання, що застосовується для діагностики ЛОР-патології, та надав можливість власноруч оцінити можливості їхнього застосування.

Особливу увагу протягом заняття було приділено оцінці скарг, особливостям діагностики, клініки, прогнозу та маршруту пацієнтів з порушенням слуху різних вікових груп. Слухачі отримали навички практичного застосування камертональних тестів: Вебера, Рінне, Бінга, Федерічі, Желле, що підвищує можливості своєчасної діагностики порушень слуху в практиці сімейного лікаря.

Інтерни ознайомилися з можливостями ендоскопічної діагностики ЛОР-органів, показами та протипоказами її застосування.

Лікарі-інтерни висловили вдячність за проведення майстер-класу та можливості детально відпрацювати необхідні практичні навички.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також