7-11 вересня в м.Рим (Італія) відбувся 15-й Європейський конгрес з епілепсії. Асистент кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика Катерина Климович взяла участь у конференції.

Цьогорічний конгрес зібрав понад 3600 відвідувачів з понад 100 країн. Захід був наповнений захоплюючими сесіями та змістовними дискусіями, які, безсумнівно, сприятимуть розвитку комплексного розуміння епілепсії.

Основні моменти включали сесії, присвячені фундаментальній науці, клінічній нейрофізіології, нейровізуалізації, нейропсихології, супутнім захворюванням, медикаментозній терапії, нейрохірургії, генетиці та використанню штучного інтелекту в лікуванні епілепсії.

Приємно відмітити українську команду лікарів, яка цьогоріч взяла участь у заході. Всупереч неприйнятних для нас результатів виборів президента Міжнародної Протиепілептичної Ліги, яка є представником країни агресора, всі гордо одягли вишиванки і висловлювали свою опозиційну позицію, нагадуючи світу, що війна триває і вбиває наших дітей.

Отримані під час Конгресу знання будуть впроваджені у навчально-методичну та наукову діяльність кафедри.