Google search

 
 

02-03 жовтня 2024 року при підтримці Міністерства охорони здоров’я України та при взаємодії з офіційним партнером виставки Public Health: Congress&Events: Harwind проведено Міжнародну медичну виставку «Public Health». В рамках виставки було проведено, зокрема, три науково-практичні конференції: «Практика ультразвукової діагностики травм війни», «Відповідь ультразвукової діагностики на виклики сьогодення» та «Радіологія – сучасні діагностичні можливості в медицині». Співорганізатором конференції виступив Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

 

Для участі у форумах зареєструвалися понад 100 лікарів з усіх областей України, зокрема експерти з радіології і функціональної діагностики, завідувачі, представники профільних кафедр, аспіранти тощо. З доповідями та майстер-класами на конференціях виступили співробітники кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки та кафедри радіології нашого університету.

Основна мета проведення конференцій полягала в ознайомленні лікарів практиків із сучасними можливостями методів ультразвукової діагностики в радіології.

Тематика заходів охоплювала сучасні аспекти ультразвукового дослідження паренхіматозних органів та судин, ультразвуковій діагностиці в кардіоанестезіології, питань об’ємної ехографії, еластографії, визначенню гепаторенального індексу тощо.

Конференції відкрив вступним словом заслужений лікар України, експерт з мультипараметричної ультразвукової діагностики (мп-УЗД), еластографії, стеатометрії, доплеру, президент Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики Олег Динник. Він також представив презентацію "Оновлені рекомендації щодо мультипараметричного ультразвукового дослідження печінки».

Кафедру ядерної медицини, радіаційної  онкології  та радіаційної безпеки представляли: завідувач кафедри професор Павло Король, професор Олег Щербіна та аспірант кафедри Максим Жайворонок, який представив усну доповідь «Мультипараметрична ультразвукова стеатометрія». Учасники конференції особливо відмітили майстер-клас аспіранта Максима Жайворонка із визначення гепаторенального індексу-режимі для ультразвукового студіювання хворих на стеатоз.

Також значну зацікавленість викликали презентація аспіранта кафедри радіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Дмитра Яковенка «Ультразвукове дослідження змін ендотелію судин за допомогою методик векторного кровоплину».

Під час конференцій завідувачі профільних кафедр обмінялися досвідом діяльності та поінформували аудиторію про нові можливості післядипломного навчання лікарів-радіологів.

Проведення конференції стало важливим кроком для зміцнення спільноти профільних кафедр і безперервного професійного розвитку лікарів, які займаються різними аспектами ультразвукової діагностики. Учасники конференції отримають сертифікати згідно з вимогами Центру тестування МОЗ України.

 Участь у подібних заходах дозволяє науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти знайомитись із сучасними методами мультидисциплінарного підходу в ультразвуковій діагностиці та радіційної онкології з метою забезпечення їх впровадження у клінічну практику, а також використовувати отримані знання в освітньому процесі НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також