Google search

 
 

21 вересня кафедра кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика провела міжнародний симпозіум Україна-Грузія. Захід відбувся в онлайн форматі. Велика аудиторія з кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів, ревматологів, нефрологів, невропатологів зібралася у суботу з метою отримати сучасні знання та дізнатися останні наукові тенденції розвитку медицини.

 

Невролог медичної науково-дослідницької клініки «Хельсікор» (Грузія) Кетеван Угулава розпочала зустріч  цікавою доповіддю: «Хронічний нейропатичний біль: сучасний менеджмент», особливу увагу було присвячено механізмам виникнення больового синдрому та особливостям дії лікувальних засобів.

Як розрізняти різні види болю у пацієнтів з ревматичними захворюваннями? Відповідала на це питання лікар-ревматолог відділу некоронарних хвороб серця, ревматології та терапії ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України Ганна Хохлова.

Завідувач кафедри кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професор Марина Долженко підтримала тему лікування нейропатичного болю у хворого на ІХС в своїй лекції та звернула увагу слухачів на деякі можливості застосування лікарських засобів під час лікування.  

Зустріч продовжила завідувач кафедри нефрології та нирковозамісної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професор  Стелла Кушніренко, розбираючи цікаву проблему: «Хворий з ХХН і отримує гемодіаліз. Як лікувати за рекомендаціями KDIGO 2024?»  Крім того, лектор представила цікавий клінічний кейс.

Професор Марина Долженко та асистент кафедри кардіології к.мед.н. Тетяна Сімагіна  провели дискусію на тему: «Пацієнт з хронічним коронарним синдромом. Особливості лікування за рекомендаціями 2024 року». Спираючись на останні наукові дослідження, було продемонстровано усі тонкощі діагностики та ведення пацієнта.

Протягом виступів спікерів учасники заходу залишали свої питання у коментарях. Всі цікаві та проблемні аспекти клінічної практики були висвітлені та деталізовані лекторами та учасники симпозіуму отримали розгорнуті відповіді.

Про наступні заходи організовані кафедрою кардіології можна дізнатися на сайті Webcardio.org та в додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також