14 жовтня 2024 року відбулася планова перевірка роботи кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології.

Висока якість роботи кафедр НУОЗ України імені П.Л.Шупика – запорука виконання сучасних вимог щодо різних напрямків діяльності закладу, конкурентоспроможності, затребуваності, актуальності. А головне – роль у забезпеченні професійного базису у сфері медицини нашої країні, оскільки НУОЗ України імені П.Л.Шупика є одним із провідних закладів медичної освіти, а також консультативно-лікувальної та наукової роботи в Україні.

Триває цикл планових перевірок роботи кафедр медичного факультету університету, які проводяться деканом факультету, Ольгою Процюк, та представниками постійних комісій вченої ради медичного факультету. Перевірку кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології здійснили професор Ольга Коваленко, голова комісії з клінічної роботи, доцент Ліліана Клименко, голова комісії з навчально-методичної роботи, к. мед. н. Андрій Дембіцький, член комісії з науково-дослідницької роботи та інноваційної діяльності медичного факультету. Так, перевірка кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології, яку очолює знаний в Україні та світі фахівець у сфері психіатрії, професор Галина Пилягіна, засвідчила високий рівень роботи кафедри за всіма напрямками діяльності, а знайомство зі здобувачами освіти циклів спеціалізації, інтернатури, магістратури відобразило високу задоволеність рівнем навчання. Слід зазначити, що кафедра активно використовує аудиторний формат навчального процесу як найбільш ефективний та, на жаль, суттєво втрачений за період пандемії COVID-19 та воєнного стану  в Україні.

Планова перевірка кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НУОЗ України імені П. Л. Шупика була корисною для всіх її учасників – як тих, кого перевіряють, так і тих, хто перевіряє, оскільки дозволила ще більше збагатитися взаємним досвідом, розставити акценти та визначитись з гострими питаннями щодо покращення роботи за всіма напрямками діяльності. Планова перевірка пройшла в доброзичливій колегіальній атмосфері.

Актуальність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів