08 жовтня 2024 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради у НУОЗ України імені П. Л. Шупика ДФ 26.613.189, у змішаній формі, відбувся захист дисертаційної роботи асистента-аспіранта кафедри хірургії і проктології Олександра Коваля на тему «Обґрунтування вибору відкритої та лапароскопічної алопластики при пупкових грижах поєднаних з діастазом прямих м’язів живота».

Науковий керівник – професор Ярослав Фелештинський, завідувач кафедри хірургії і проктології. Термін виконання 2020-2024 рр. На засіданні були присутні - голова ради: доцент Ярослав Войтів, професор кафедри хірургії та трансплантології НУОЗ України імені П. Л. Шупика; опоненти: доцент Руслан Лисенко, професор закладу вищої освіти кафедри хірургії №1 Полтавського державного медичного університету, професор Володимир Шапринський, завідувач кафедри загальної хірургії № 1 Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, професор Олександр Іоффе,  завідувач кафедри загальної хірургії № 2 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця; рецензенти: Михайло Йосипенко, доцент кафедри хірургії і проктології НУОЗ України імені П. Л. Шупика; та співробітники кафедри хірургії і проктології.

Рішенням разової спеціалізованої вченої ради одноголосно Олександру Ковалю присуджено науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю 222 «Медицина», наукова спеціальність «Хірургія».

Результати наукової роботи мають важливе теоретичне та практичне значення, вони були впроваджені в хірургічну практику та цикли ТУ кафедри хірургії і проктології.

Вітаємо асистента Олександра Коваля та його наукового керівника професора Ярослава Фелештинського.

Запрошуємо до співпраці.