У вересні 2024 року в НУОЗ України імені П.Л. Шупика розпочали навчання здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня. Однією з фундаментальних дисциплін у медичному університеті є анатомія. На кафедрі морфології, клінічної патології та судової медицини анатомію людини викладає досвідчений та знаний фахівець – доцент кафедри, Ірина Прибитько.

15 жовтня з нагоди Всесвітнього дня анатомії було проведено конкурс з анатомії серед здобувачів вищої освіти I курсу НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Умовами участі в конкурсі було намалювати анатомічний малюнок чи зробити анатомічне відео.

Студенти радісно прийняли заклик та вразили кількістю креативного конкурсного матеріалу.

15 жовтня було проведено розіграш і визначено за підсумками голосування трьох переможців.

Призові місця вибороли здобувачі вищої освіти зі спеціальності 222 «Медицина».

3 місце виборола Ірина Бурдейна.

2 місце розділили Анастасія Вовчук та Кароліна Шульга / Влад Михайлов.

1 місце глядачі віддали Єві Кузнєцовій.

Призи, які отримали переможці:

• екскурсія у музей медицини;
  • анатомічні брошки;
  • додаткові бали з анатомії.

Кафедра щиро вдячна організатору конкурсу та конкурсантам за активну участь. Всі роботи вражали яскравістю та креативністю. Щирі вітання переможцям!

Будемо чекати наступного дня Анатомії!

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів