17 жовтня 2024 року відбулася планова перевірка роботи кафедри акушерства, гінекології та перинатології.

Перевірки кафедр за всіма напрямками їхньої діяльності, як показує досвід, сприяє підвищенню якості роботи кафедр у сфері педагогічного, лікувально-діагностичного процесів та наукової роботи. Це дозволяє забезпечити виконання сучасних вимог щодо різних напрямків діяльності як медичного факультету, так і всього закладу – НУОЗ України імені П. Л. Шупика, який є одним із провідних закладів медичної освіти, а також консультативно-лікувальної та наукової роботи в Україні.

Вченою радою медичного факультету був затверджений план перевірки кафедр, згідно з яким декан факультету, професор Ольга Процюк, спільно з головами постійних комісій вченої ради медичного факультету, професором Ольгою Коваленко (комісія з клінічної роботи), доцентом Ліліаною Клименко (комісія з навчально-методичної роботи) та членом комісії з науково-дослідницької роботи та інноваційної діяльності, Андрієм Дембіцьким відвідали кафедру акушерства, гінекології та перинатології, в. о. завідувача кафедри доцент Ірина Нецкар. Перевірка кафедри за всіма напрямками діяльності показала високий рівень роботи науково-педагогічних працівників, різнобічний та творчий комплексний підхід до навчання молодих лікарів щодо консультування та навчання породіль та жінок у передпологовому періоді тощо. Кадровий склад кафедри має великий практичний клінічний досвід та фахові навички (7 співробітників лікарі вищої кваліфікаційної категорії, 3 – першої), що дозволяє НПП на високому професійному рівні здійснювати консультативно-лікувальну роботу на 13 клінічних базах як у межах Києва, так і в закладах області. Основною клінічною базою кафедри є КНП «Київський міський пологовий  будинок №1»,  де представлена вся документація за напрямками діяльності – справи згідно з номенклатурою, журнали обліку клінічної роботи, графіки чергувань тощо. Відзначено, що кафедра створила свій сайт, який відображає її діяльність, сприяє поширенню інформації про роботу кафедри у професійній спільності.

Перевірка пройшла в доброзичливій колегіальній  атмосфері.