17-18 жовтня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри паліативної та хоспісної медицини взяли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Актуальні проблеми туберкульозу", яка відбулася під головуванням професора, заслуженого лікаря України Василя Петренка.

Метою конференції стало підвищення рівню знань лікарів щодо профілактики, виявлення, діагностики і лікування людей, що хворіють на туберкульоз та удосконалення викладання фтизіатрії та інших спеціальностей у медичній освіті.

Колектив кафедри паліативної і хоспісної медицини взяв активну участь у цьому заході – на конференції виступили кандидат медичних наук, заслужений лікар України Наталія Кожан і професор Анатолій Царенко.

Крім того, професор Олег Шекера підготував відео-ролік «Туберкульоз у практиці сімейного лікаря», з яким протягом двох пленарних днів ознайомились і схвально відгукнулися всі учасники конференції.

Під час конференції виступили та зустрілися сотні спеціалістів у галузі фтизіатрії та суміжних спеціальностей, які обмінялися досвідом з передових напрямків розвитку науки та клінічної практики.

Актуальність матеріалу: 76.67% - 3 Голосів