Google search

 
 

Кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика провела чергові суботні факультативні заняття для кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів, ревматологів, ендокринологів.

Метою таких онлайн-зустрічей є поширення новітніх даних у сфері доказової медицини та аналіз складних клінічних випадків за участю мультидисциплінарних команд. Це дає можливість поглянути на проблему з різних перспектив і знайти найкращий підхід до лікування пацієнтів.

Захід розпочався доповіддю медичного директора Клініки ревматології професора Рекалова к.мед.н., лікаря ревматолога вищої категорії Ірини Бринер на тему: «Кардіоваскулярні ризики медикаментозної терапії при лікуванні подагри. Клінічні випадки». Особлива увага була приділена експертному консенсусу щодо діагностики та лікування пацієнтів з гіперурикемією та підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань.

Завідувач кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Марина Долженко присвятила свою лекцію темі: «Виживаність хворих з поліморбідною патологією, які отримували іНЗКТГ-2». Детально були представлені результати великих клінічних досліджень, в яких продемонстровано ефективність іНКЗКТГ-2 у поліморбідних пацієнтів.

Лекція асистента кафедри кардіології, к.мед.н.  Лідії Лобач дала роз’яснення, коли пацієнтам з аневризмою аорти необхідно оперативне втручання, а коли краще спостереження, згідно з останніми європейськими рекомендаціями.

Завершив захід динамічний розбір складного клінічного випадку хронічного коронарного синдрому, проведений асистентом кафедри кардіології к.мед.н. Тетяною Сімагіною в дискусії з професором Мариною Долженко. Спільний аналіз кейсу розкрив нюанси постінфарктного кардіосклерозу та його диференціації від блокад провідності.

Для тих, хто прагне приєднатися до наступних заходів кафедри, інформація доступна на Webcardio.org та в додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також