Google search

 
 

Виявлення та реалізація наукового потенціалу студентів – важливе завдання закладу вищої освіти. За сприяння адміністрації НУОЗ України імені П. Л. Шупика на кафедрі хірургії та судинної хірургії 15 листопада 2024 р. відбулося відкриття першого в університеті студентського наукового гуртка за хірургічним напрямом з метою залучення студентів до активної науково-дослідницької роботи.

Відкрив засідання керівник гуртка, завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії, професор Сергій Саволюк, який наголосив на важливості підготовки з хірургії для лікаря будь-якої спеціальності та запросив студентів доєднатися до хірургічної спільноти. Проректор з наукової роботи, професор Наталія Савичук підкреслила важливість для лікаря вміти працювати з науковою літературою, та зауважила, що завдяки науковому студентському товариству у здобувачів освіти є шанс зробити крок до реалізації свого науково-педагогічного потенціалу. Декан факультету Ольга Процюк наголосила, що студенти мають можливість ознайомитися з роботою потужної клінічної бази університету, якою є Київська міська клінічна лікарня № 8, та обрати до душі лікарський фах та напрямок наукової роботи.

Під проводом науково-педагогічних працівників та аспірантів кафедри хірургії та судинної хірургії гуртківці мали нагоду відвідати приймальне відділення, 1 та 2 хірургічні відділення, взяти участь у перев’язках. Асистент кафедри, доктор філософії Дмитро Завертиленко провів ознайомчий майстер-клас із  зав’язування хірургічних вузлів. Студенти мали змогу потренуватися на лапароскопічному тренажері. Асистент кафедри, доктор філософії Андрій Дембіцький продемонстрував важливість володіння ультрасонографічним методом дослідження для роботи лікаря-хірурга. Засідання гуртка також відвідали молоді науковці університету - аспіранти.

Зичимо гуртківцям наполегливості у здобутті омріяного фаху, результативної участі в олімпіадах та студентських конкурсах.

Активний розвиток студентського наукового товариства – шлях до реалізації наукової складової підготовки фахівця, забезпечення розвитку наукових шкіл, пошуку обдарованої молоді.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 83% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 83% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також