Google search

 
 

Співробітники Тренінгового центру впровадження компетентністного підходу в загальній лікарській практиці Навчально-методичного центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка, доцент Людмила Матвієць та асистент Олена Крамаренко взяли участь у роботі  IV Конгресу з міжнародною участю «Психосоматична медицина XXI століття: реалії та перспективи» в листопаді 2024 року.

Доцент Людмила Матвієць була залучена в якості експерта до панельної дискусії: «Впровадження mhGAP в систему медичної освіти в Україні». Нагадаємо, що Програма дій з подолання проблем у сфері психічного здоров'я (скорочено – mhGAP) – глобальна програма ВООЗ, спрямована на підвищення доступу до послуг з охорони психічного здоров'я шляхом залучення медпрацівників первинної ланки та лікарів вторинного рівня надання медичної допомоги, які не є профільними фахівцями психічного здоров’я. Під час дискусії обговорювалися уже досягнуті результати проведеної роботи фахівцями МОЗ України, ВООЗ та шляхи вдосконалення освітніх програм з метою підготовки  лікарів-інтернів, спеціалістів, а також освітніх пропозицій від ЗВО щодо розширення професійних компетентностей лікарів. 

Доцент Людмила Матвієць на другий день Конгресу виступила з презентацією про вигорання медичних працівників, зокрема сімейних лікарів. Вона деталізувала причини виникнення та звернула увагу присутніх на можливість вдосконалення навичок самодопомоги під час психологічного відновлення та підвищення емоційної стійкості, запросила на тренінги, присвячені вигоранню, які планується проводити в Тренінговому центрі. Ці рекомендації були з вдячністю та зацікавленістю прийняті присутніми.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також