Google search

 
 

За авторською освітньою програмою професорів Світлани Жук та Володимира Медведя відбувся майстер-клас «Бути жінці здоровою — це природно», як підсумок всіх попередніх заходів, які відбулися протягом 2024 року. Професор кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НУОЗ України імені П.Л. Шупика Світлана Жук виступила одним з організаторів заходу та запросила до участі в програмі лікарів акушерів-гінекологів та спеціалістів інших напрямів для участі у постійному професійному розвитку  шляхом участі у запропонованому майстер-класі. 

Це була неймовірно насичена подія, яка об’єднала провідних експертів у сфері акушерства та гінекології. Програма включала актуальні теми, серед яких:

  • Вплив квантової фізики на біологічні рідини та регенерацію клітин: доповідь представив професор Хаймес Дітмар з Католицького університету Святого Серця Джемеллі Молізе (Кампобассо).
  • Відновлення феростатусу у вагітних в умовах стаціонару: доповідач, професор Оксана Щуревська кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НУОЗ України імені П. Л. Шупика .
  • Підходи до діагностики та профілактики гіпердіагностики патологій плода: доповідь представила професор Галина Стрелко, медичний директор клініки «Айвімед».
  • Використання сучасних підходів у терапії невиношуваної вагітності: доповідач — кандидат медичних наук, провідний науковий співробітник Олена Ісламова з ДУ «Всеукраїнський центр материнства та дитинства НАМН України».
  • Тромбоеластографія в акушерстві: можливості та перспективи – доповідь представила професор Лариса Назаренко, директор КНП «Міський клінічний пологовий будинок №6 Харківської міської ради».
  • Раціональне застосування антибіотиків для запобігання резистентності: доповідач — професор Олена Носенко з Одеського національного медичного університету.
  • Інноваційні методи відновлення репродуктивного здоров’я: доповідач — професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика Надія Жилка.

Формат включав лекції, дискусії та інтерактивні сесії, де кожен учасник міг поставити питання спікерам. Дякуємо всім організаторам, спікерам і учасникам за професійність, інноваційні ідеї та бажання вдосконалювати медицину.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також